Nieuwe Muziekschool Alphen (NMSA)

Burgemeester Visserpark 30
2405 CR Alphen aan den Rijn
tel:  (0172) 47 29 28
email:

 

Coördinatoren:

 

Maandag Dinsdag Woensdag  Donderdag Vrijdag
10:30 tot 15:00 uur 14:00 tot 15:00 uur 10:00 tot 14:30 uur vanaf 13:00 uur 12:00  tot 13:00 uur
Iwan Szomoru
info@webszervice.nl
06-23132628
Iwan Szomoru
info@webszervice.nl
06-23132628
Iwan Szomoru
info@webszervice.nl
06-23132628
Heleen de Korte
heleendekorte@gmail.com
06-24548057
Heleen de Korte
heleendekorte@gmail.com
06-24548057
Heleen de Korte
heleendekorte@gmail.com
06-24548057

 

Voor vragen  over lessen, instrumenten, proeflessen, afmeldingen  en ensembles kunt u rechtstreeks via de mail contact opnemen met de betreffende docent.

Henk Abbink 06-30192606 henkabbink@hetnet.nl keyboard, piano
Daniël Antonie 06-28495706 danielantonie@gmail.com gitaar
ClaraBoschma 06-29587571 claraboschma@gmail.com saxofoon
ThijsDercksen 06-41263301 info@thijsdercksen.com  piano
Henk van Dijk 070-3106292 makvandijk@hotmail.com  piano
Meredith Essed 030-2762605 gitaarlesmere@gmail.com  gitaar
Annelies van Gorp 06-30700779 annelies_vangorp@hotmail.com Muziekspeelplaats (AMV)
LouiseHensen 06 42713068 louisehensen@hotmail.com  zang
Sanne Hoeksma 06 53867215 sannehoeksmazang@gmail.com zang
Ibo van Ingen 06 12195607 ibovaningen@ziggo.nl  piano, koren
Elsa de Jong 06 41343229 blokfluitjuf@live.nl  blokfluit en Ensemble
Sofie de Klerk 06-30400651 sofieklerk@gmail.com accordeon
Danielle Klootwijk 020-6203431 danielle@defluitzolder.nl dwarsfluit en ensemble
Heleen de Korte 06 24548057 heleendekorte@gmail.com piano en coördinatie
Henk de Ligt 010-4350474 henk@henkdeligt.com contrabas, basgitaar en popschool
Bert Lochs 030-6090811 bert@bertlochs.com  trompet en muziektheorie
Tom van der Loo 071-5226695 tomvdloo@xs4all.nl  slagwerk
Mark Erichsen 030-6924285 markalbanlotz@gmail.com  dwarsfluit
Ingrid Slangen 06-43105319 isfslangen@gmail.com klarinet
Douwe van der Meulen 06-10621162 doedoek@gmail.com  hobo
Harriet Overbeek 06-20583181 harover@gmail.com cello en ensemble
Tobias Plansoen 06-23461564 tobiasplansoen@gmail.com elektrisch gitaar en popschool
Simon Pugsley 06-25341389 sipugs@hotmail.com trombone, hoorn
Marijke Schaap 06-23284803 mcwschaap@gmail.com  viool
Tom Schreuder 06 39185998 tomschreuder@gmail.com elektrisch gitaar
Ellen Sielcken 020-6928630 ellensielcken@hotmail.com  viool
Emmy Smit 06-15523629 ewfsmit@gmail.com  harp en kinderen maken muziek
Iwan Szomoru 06-23132628 i.szomoru@kpnmail.nl saxofoon, ensemble en coördinatie
Ype van der Werf 071 5146491 ypevanderwerf63@gmail.com  piano
Maarten van Wijk 06 42454389 mvwijk58@hotmail.com  Kinderkoor, koren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heb je vragen of opmerkingen? Neem dan contact op met ons op
via info@nieuwemuziekschoolalphen.nl of gebruik onderstaand formulier.

Informatie

  • Dit veld is bedoeld voor validatie en moet ongewijzigd blijven.

Nieuwe Muziekschool Alphen