Swinging Pipes
Dwarsfluitensemble voor fluitisten van 12-20 die graag samenspelen in een grotere groep. Na zo’n drie jaar dwarsfluitles kan je meedoen, ook als je geen les (meer) hebt. Bij het ensemble krijg je de mogelijkheid om ook de piccolo, altfluit en basfluit te leren bespelen. Op het repertoire staan vooral (licht) klassieke werken, swingende nummers, populaire film- en musicalliedjes en folkmuziek. De muziek wordt gekozen en gearrangeerd passend bij het niveau van de individuele spelers.
Door het spelen in een ensemble leer je je zelfstandig in je partij te redden en krijg je meer oor voor de partijen om je heen en voor de muziek als geheel. Uiteraard is het wel noodzakelijk om thuis je partijen voor te bereiden. Samenspelen doe je samen met anderen, daarom is wekelijkse aanwezigheid op de repetities gewenst.
Er wordt hard gewerkt in de repetities, maar de sfeer is ontspannen. Want het is natuurlijk ook gewoon gezellig om met andere fluitisten samen te spelen.
De minimale bezetting is 6 fluitisten.
Dag / tijd /Lokaal | Wekelijks op dinsdagavond. |
Kosten | |
NMSA-leerlingen | € 64,– |
niet-NMSA-leerlingen | € 258,– |
Onder leiding van | Danielle Klootwijk |
danielle@defluitzolder.nl | |
Aanmelden | Via het inschrijfformulier |
Voor contact en/of meer informatie | Danielle Klootwijk 020 6203431 |